30 משחקים וצעצועים מומלצים לילדים

צעצועים לילדים. צילומים: לאסטפרייס, אמיגו, עלי אקספרס

בחודשים האחרונים מצאתי את עצמי יותר ויותר עם שי שון, האחיינית הכי מתוקה בעולם. וככל שנפגשנו יותר ככה הבנתי כמה השנה האחרונה הייתה, ועודנה, מאתגרת עבור הילדים. כמה הם משוועים לתעסוקה. אל זה תוסיפו את המפגש המרגש שלי ושל שי עם ביצת האצ'ימל שהצליחה לגרור המון תגובות נלהבות גם מהמבוגרים במשפחה והרי לכם גלגולה של כתבה.

ועוד בונוס - שימו לב שהשגתי לכם קופון הנחה על המוצרים באתר אמיגו של 10% הנחה. בנוסף, יש להם שירות משלוחים מהיום להיום באותה עלות באזור שבין אשקלון לכפר סבא. שזה בכלל מעולה.
לכל המגוון באתר אמיגו

ובכדי להביא לכם את ההמלצות הכי טובות ביקשתי מסיון מנור, שהיא חד קרן בפני עצמה, ויש לה גם 2 בנות מתוקות להפליא, להמליץ לכם על הצעצועים הכי שווים שיעסיקו את הילדים בבית. ומכאן, הבמה של סיון.


אין ספק שזו תקופה מאתגרת לכולנו וגם לקטנטנים שלנו שממש מתגעגעים כבר למשחקים עם החברים בגן ובבית ספר. אבל התקופה המאתגרת הזאת היא גם הזדמנות מעולה לבלות עם הילדים קצת זמן איכות עם משחקים איכותיים שמפתחים את היצירתיות והמחשבה. ואל דאגה, מי כמוני יודעת כמה אנחנו זקוקים נואשות גם לזמן לעצמנו 😉, אז יש פה גם משחקים שמעסיקים את הילדים לשעות והם יכולים לשחק בהם לבד או עם האחים.

כמו גדולים

איזה ילד לא אוהב לעשות דברים בבית בדיוק כמו הגדולים? אז הנה כמה משחקים שהם העתק מושלם של המקור. הכיף במשחקים האלו, מעבר לזה שהילדים מתים עליהם ומתעסקים איתם שעות, הוא שהם מרגילים את הילדים לעזור ולקחת חלק במטלות הבית.

שואב אבק דייסון אלחוטי לילדים קסדון - השואב הזה כל כך דומה לדייסון המקורי שהוא אפילו עושה רעש כמו האמיתי ואפשר גם לרוקן את תא השאיבה. אף פעם לא מוקדם מדיי ללמד הרגלים טובים :-)
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 175 ש"ח. עם הקופון yoolp השואב יעלה לכם רק 155 ש"ח
לרכישה

שואב אבק דייסון אלחוטי לילדים קסדון. צילום: מתוך לאסטפרייס

והנה עוד דגם מושלם של דייסון שנחטף מהחנויות בצ'יק. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 155 ש"ח

שואב אבק דייסון לילדים. צילום: מתוך לאסטפרייס

מיקסר משחק דמוי קנווד לילדים קסדון - עוד משחק שהדמיון שלו למקור מדהים. מיקסר משחק בול כמו  Kenwood אמיתי. תתכוננו לאכול מלא עוגות מפלסטיק.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 219 ש"ח. עם הקופון yoolp המיקסר יעלה לכם רק 169 ש"ח
לרכישה

מיקסר משחק דמוי קנווד קסדון. צילום: מתוך לאסטפרייס

דלפק ותנור להכנת פיצה מליסה ודאג - אי אפשר לדבר על "כמו הגדולים" בלי הערכות המטריפות של Melissa&Doug (שעל כולן תקבלו 20% הנחה עם הקופון yoolp). הם פשוט חשבו שם על כל הפרטים הכי קטנים ולכן ילדים ממש מתלהבים מהן. ערכת הפיצה יפהפיה ממש וכוללת דלפק עם תנור פיצות, המון תוספות ואפילו כסף לחוויה המלאה.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 229 ש"ח. עם הקופון yoolp תקבלו 20% הנחה
לרכישה

דלפק פיצה מליסה ודאג. צילום: מתוך לאסטפרייס

ערכה להכנת סלט מליסה ודאג - הערכה של הסלט מהממת ברמות ויש לה גם ערך מוסף - היא מרגילה את הילדים לחתוך סלט וחושפת אותם להמון ירקות. איזון חשוב לפיצה. זאת גם ההזדמנות שלכם ללמד אותם על ירקות, על היתרונות שלהם, על הדרך בה הם גדלים וכמה חשוב לאכול אותם.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 149 ש"ח. עם הקופון yoolp תקבלו 20% הנחה
לרכישה

ערכה להכנת סלט מליסה ודאג. צילום: מתוך לאסטפרייס

הנחה בלעדית על ערכות מליסה דאג

ויש עוד הטבה מעולה - עם הקופון yoolp תקבלו 20% הנחה על כל הערכות של מליסה ודאג.
לכל הערכות של מליסה ודאג

ביצי הפתעה

בובת בייבי האצ'ימלס - טוב, תקשיבו, אין לתאר כמה שי שון התלהבה מהביצה הזאת. כל המשפחה ישבה מהופנטת מול בקיעת הבובה מהביצה והמתינה לגילוי איזו בובה תצא. ואחרי שהיא בוקעת צריך כמובן לטפל בה והיא זזה ומגיבה לרעשים. בקיצור, מתנה מושלמת.
גילאים: מגיל 5 ומעלה
מחיר: 349 ש"ח. עם הקופון yoolp הביצה תעלה לכם רק 289 ש"ח
לרכישה

ביצתבייבי האצ'ימלס. צילום: מתוך לאסטפרייס

ביצת הפתעה ענקית חד קרן - מתוך הביצה הזאת יוצאת בובת חד קרן מושלמת כולל לב פייטים צבעוני ייחודי. הבובות מגיעות בכמה צבעים יפים ממש.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 159 ש"ח. עם הקופון yoolp תעלה לכם רק 89 ש"ח
לרכישה

ביצת חד קרן. צילום: מתוך לאסטפרייס

משחקי קופסה וקלפים

מונופול קלאסי של קודקוד - את הקלאסיקה הזאת אין צורך להציג. אם עדיין אין לכם מונופול קלאסי בבית זו ההזדמנות המושלמת לרכוש אחד. משחק שאפשר להעביר איתו ערב משפחתי בכיף ותוך כדי ללמד את הילדים שיעור בחשבון ובעסקים (וגם היכרות של רחובות ארצנו). והבונוס? הוא כיפי גם למבוגרים ולא רק לילדים.
גילאים: מגיל 6 ומעלה ועד שישה משתתפים
מחיר: 129 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 115 ש"ח
לרכישה

משחק מונופול. צילום: מתוך לאסטפרייס

מלך הפלאפל של קודקוד - המשחק שיגרום לכל המשפחה לשחק ולהנות ביחד. מדובר במשחק של קבלת החלטות - מחליטים כמה קלפים לקחת רק לא להיות חמדנים מדיי שלא תקבלו פיתה קרועה ואז כל המרכיבים יפלו החוצה. מעולה לפיתוח יצירתיות, חשיבה אסטרטגית ובוגרת ודמיון \.
גילאים: מגיל 5 ומעלה ועד שישה משתתפים
מחיר: 49 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 42 ש"ח
לרכישה

משחק מלך הפלאפל. צילום: מתוך לאסטפרייס

אלקטרוניקס עברית של אורדע ומט"ח - משחק אינטראקטיבי ללימוד אותיות הא"ב. כחלק מהמשחק צריך להתאים אותיות שונות לציורים הנכונים ולקבל משוב מיידי מהמערכת על ידי אורות וצלילים. המשחק מגיע עם 24 לוחות משחק שונים בכמה רמות קושי.
גילאים: מגיל 4 ומעלה
מחיר: 91 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

אלקטרוניקס עברית. צילום: מתוך אמיגו

בונים מילים של ישראטויס - אחד החששות הכי גדולים שלנו כהורים הוא שהילדים יצברו פערים גדולים בלימודים ובהכנה לכיתה א' בעקבות הסגר. המשחק בונים מילים הוא דרך מעולה לעבוד עם הילדים על הכרת האותיות וכתיבת מילים, אפשר לשנות את אופן המשחק ודרגת הקושי שלו בהתאם לגיל הילד והוא נהדר גם למבוגרים.
גילאים: מגיל 5 ומעלה ועד שני משתתפים
מחיר: 44 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 39 ש"ח
לרכישה

משחק בונים מילים. צילום: מתוך לאסטפרייס

רביעיות עם נסיכות דיסני של משחקי יצירה - המשחק הזה לגמרי נכנס לרשימת חמשת המשחקים שהכי חרשנו עליהם בסגר. הבנות שלי יושבות מרוכזות וחדות כדי לקחת לי את כל הרביעיות ואז נקרעות מצחוק כשהן מצליחות. לגמרי אחד המשחקים הכיפיים.
גילאים: מגיל 4 ומעלה
מחיר: 29 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

משחק רביעיות עם נסיכות. צילום: מתוך אמיגו

משחק רביעיות יבשות ומדינות של ספארק - והנה עוד גרסה לרביעיות אם אתם קצת פחות בקטע של נסיכות. הזדמנות מעולה לשיעור גאוגרפיה.
גילאים: מגיל 6 ומעלה
מחיר: 39 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

משחקי יצירה

משחק פייטים הנסיכה בל - טוב אני מאוהבת במשחק הזה! ערכה ליצירת תמונת פייטים של נסיכות. טיפ שלי, תזמינו אחת גם בשבילכם שלא תמצאו את עצמכם משתלטים לילדה על המשחק :-)
גילאים: מגיל 8 ומעלה
מחיר: 59.90 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

משחק פייטים הנסיכה בל. צילום: מתוך אמיגו

ויש גם ערכת פייטים סינדרלה במחיר 69 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה

משחק פייטים סינדרלה. צילום: מתוך אמיגו

ערכת עיצוב וציור בתבניות מליסה ודאג (Melissa&Doug) - משחק שהוא הכי נוסטלגיה בשבילי כי גם לי היה אותו כשהייתי קטנה. בערכת עיצוב הבגדים של מליסה ודאג בוחרים תבניות ויוצרים דמויות אופנתיות ואחר כך צובעים את הדמויות. הבנות שלי גם מכינות עם הדמויות שהן יצרו מעין מגזין אופנה מגניב.
גילאים: מגיל 5 ומעלה
מחיר: 89 ש"ח. עם הקופון yoolp תקבלו 20% הנחה
לרכישה

ערכת עיצוב מליסה ודאג. צילום: מתוך לאסטפרייס

ערכת הכנת גלידה פליי דו - הבטחתי משחקים שמעסיקים את הילדים שעות, אז הנה הראשון. את הפליידו (Play Doh) אני בטח לא צריכה להציג, מותג בצק המשחק המוביל והאיכותי בעולם. יש לנו בבית המון ערכות שונות של פליידו אבל מבין כולן ערכת הגלידה גררה הכי הרבה התלהבות. לא רק שהיא מגיעה עם מכונת גלידה מגניבה, יש בה מלא אביזרים להכנת סוכריות ותוספות לגלידה. והכי שווה: יש בה שני בקבוקוני רוטב אמיתיים לשפוך על הגלידה כשהיא מוכנה! הבנות שלי השתגעו על זה.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 149 ש"ח
לרכישה

פליי דו גלידה. צילום: מתוך לאסטפרייס

ויש גם ערכה מושלמת לגלידה אמריקאית של פליי דו - עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה.

גלידה אמריקאית פליי דו. צילום: מתוך אמיגו

ערכת בצק עוגיות 14 חלקים פליי דו - וצריך גם קצת עוגיות ליד הגלידה. ערכת הכנת העוגיות המגניבה הזאת פשוטה אבל סופר כיפית. אפשר להכין איתה המון צורות של עוגיות עם קישוטים מגניבים וקצפת.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 89 ש"ח
לרכישה

פליי דו בצק עוגיות. צילום: מתוך לאסטפרייס

ערכת יצירה גן חיות מעץ של משחקי יצירה - הערכה מאפשרת לבנות 6 חיות תלת מימדיות בעץ ולצבוע אותן. הילדים יוכלו להציב את האריה, הפיל והג'ירפה שבנו על במה מיוחדת ולקשט אותה.
גילאים: מגיל 5 ומעלה
מחיר: 34.90 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

ערכת יצירה גן חיות מעץ. צילום: מתוך אמיגו

מכונת מדבקות חד קרן - מכשיר מיוחד שמייצר 100 מדבקות! רק אל תשכחו להכין דפים שיהיה להם על מה להדביק אחרת המדבקות האלה יהיו על הפנים שלכם או על השולחן בסלון :)
לרכישה

צילום: מתוך אתר אמיגו

אוסף מדבקות כוח פי'ג'יי - המון מדבקות של גיבורי הסדרה ודפים לצביעה. מושלם לחובבי הסדרה.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 44.90 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

אוסף המדבקות כוח פיג'יי. צילום: מתוך אמיגו

חרוזי יצירה - ערכה מטריפה של חרוזי קסם שמגיעה עם קופסה ענקית של כדורונים צבעוניים וכרטיסיות עם ציורים לבחירה. בוחרים ציור ומלבישים על הבסיס המיוחד והילדים יושבים לסדר את הכדורונים לפי הציור (מישהו אמר מוטוריקה עדינה). אחרי הסידור רק מתיזים עליו מעט מים, נותנים לו להתייבש ויש לכם מלא דמויות קטנטנות ומתוקות שאפשר להפוך למחזיק מפתחות או קישוט לתיק. יש כמה ערכות עם כמויות חרוזים שונות לבחירה.
גילאים: הספק לא מציין אבל שימו לב שאלה חרוזים קטנים אז הערכה לא מתאימה לסביבת ילדים קטנים.
לרכישה

חרוזי הקסם. צילום: מתוך Aliexpress

משחקי הרכבה ופאזלים

Playmager - ערכות המגנטים שלהם הפכו למילה נרדפת למשחק שמעסיק את הילדים שעות ולא נמאס להם ממנו אף פעם. המשחק המקורי של פליימאגר קיים עכשיו בכמה גרסאות (ואגב, הוא נהדר גם למבוגרים):

מזוודת בלוקים 100 חלקים פליימאגר - הערכה הקלאסית שמגיעה במזוודה קשיחה ומעולה לאחסון.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 139 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 115 ש"ח
לרכישה

מזוודת בלוקים פליימאגר. צילום: מתוך לאסטפרייס

לונה פארק מגנטים בתלת מימד פליימאגר - ערכת מגנטים לבניית פארק שעשועים ענק וכיפי מ-112 חלקים שאפשר לשחק בו אחר כך עם דמויות קטנות.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 189 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 145 ש"ח
לרכישה

לונה פארק מגנטים פליימאגר. צילום: מתוך לאסטפרייס

מסלול מכוניות מגנטים בתלת מימד פליימאגר - ערכה משגעת לבניית מסלול מכוניות שמגיעה עם שני רכבים קטנים שעובדים על סוללות ונוסעים על גבי המסלול. הילדים ישתגעו על זה!
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 189 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 164 ש"ח
לרכישה

מסלול מכוניות מגנטים פליימאגר. צילום: מתוך לאסטפרייס

פליימוביל מגרש משחקים - ערכה ענקית של playmobil שיש בה את כל הרכיבים של מגרש המשחקים. החל מקרוסלת משחק שמסתובבת באמת ואפשר להושיב בה את הדמויות, מתקני משחקים, צמחייה ועד הפרטים הקטנים ביותר כמו נקניקיות לשים על המנגל או אופניים שהדמויות הקטנטנות יכולות לרכב עליהם.
גילאים: מגיל 4 ומעלה
מחיר: 169 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

פליימוביל מגרש משחקים. צילום: מתוך אמיגו

לגו קלאסי בינוני - ערכה עם אבני בנייה ב-35 צבעים שונים, חלקים בצורות מיוחדות, גלגלים ובקיצור כל מה שצריך כדי לעודד ולהעצים את הדמיון. הבונוס בערכה הזאת שהיא מגיעה בקופסת אחסון קשיחה שזה הכי נוח כדי להימנע מפיזור החלקים בכל הבית.
גילאים: מגיל 4 ומעלה
מחיר: 169 ש"ח. עם הקופון yoolp יעלה לכם רק 145 ש"ח
לרכישה

ערכת לגו קלאסית. צילום: מתוך לאסטפרייס

פאזלים זה תמיד כיף! הם גם ממש טובים לשיפור הזיכרון והריכוז ואפשר אפילו למסגר אותם כשמסיימים ולתלות על הקיר. הנה 3 מומלצים:

פאזל כוח פיג'יי צוות מנצח 24 חלקים - כשהבנות היו קטנות יותר היינו קונים להן פאזלים כאלה.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 39.90 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

פאזל כוח פיג'יי. צילום: מתוך אמיגו


פאזל 48 חלקים פרוזן לשבור את הקרח - פאזל רצפה ענק של אלזה, אנה ושאר הדמויות האהובות מהסרט של דיסני שהבנות נהנות להרכיב גם בפעם ה-10.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 39.90 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

פאזל פרוזן לשבור את הקרח. צילום: מתוך אמיגו

ספיידרמן ויריביו פאזל ענק 72 חלקים - פאזל מצוין לחובבי גיבור העל.
גילאים: מגיל 3 ומעלה
מחיר: 49 ש"ח. עם הקופון yooo10 תקבלו 10% הנחה
לרכישה

פאזל ספיידרמן ענק. צילום: מתוך אמיגו

משחק הרכבה מונטסורי - אלפי רכישות בעלי אקספרס ומאות תגובות נלהבות לאחד המשחקים הכי משחקים ומלמדים. גם לומדים לחבר בין צורות וצבעים, גם לומדים מספרים ופירות וגם שמות של בני משפחה. שימו לב שיש כמה סוגים של משחקים עם יותר או פחות חלקים.

לומדים המון במשחק אחד. צילום: מתוך Aliexpress

תחנת כיבוי אש - משחק הרכבה, דמוי לגו, לילדים שאוהבים מכוניות, מכבי אש ובכלל אקשן. 774 חלקים (!) שאפשר להרכיב איתם מכונית כיבוי אש גדולה וקטנה, חנייה, הליקופטר ועוד. שימו לב שמדובר על משחק עם חלקים קטנים אז זהירות עם ילדים קטנים שעלולים לבלוע אותם.

תחנת כיבוי אש להרכבה. צילום: מתוך Aliexpress

אל תפספסו

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תחפושות מהממות לפורים 2021

מכשיר להכנת וופל בלגי מתוק וגם מלוח!