קצת עלינו

יווו, אמרתי לו בפעם ה-10 באותו יום. אתה לא מאמין, מישהי קנתה את הפיג'מה שהצטלמתי איתה אתמול. ואת השמפו משוק רמלה והצלחות של מיקי מאוס מאלי אקספרס.

זה מטורף. שעה אחרי ואזל מלאי הצלחות.

והאמון הזה? היה ונשאר לא מובן מאליו. כזה שגורם לי להתרגש ולקום בבוקר שמחה יותר.

כבר תקופה ארוכה שאחרי כל תמונה שאני מעלה, בסטורי או בבלוג, אני מקבלת מאות תגובות שמתחילות בצמד המילים "מאיפה זה". מאיפה הכפיות, מאיפה הנעליים, מאיפה המגירות הצפות בבית או מאיפה קונים מצעים מהממים כמו אלה שרכשתי ברשת.

ויום אחד כששוחחנו, שי ואני, ושוב חפרתי לו כמה מדהים זה שמלאי הקקאו בלווינסקי נגמר בגלל שהפנתי לשם אנשים כדי לרכוש, הוא שאל את השאלה שנראתה הכי הגיונית בעולם – למה שלא יהיה אתר עם כל ההמלצות האלה?

מקום אחד מסודר שבו אנשים יוכלו לגלות מאיפה לקנות את הדברים השווים באמת. בית אחד שבו ה-יוווו תראה מה קניתי, יהפוך ל-Yooo אתם חייבים גם!

הדבר הראשון שעשיתי, מיד אחרי שהחלטנו להקים את האתר, היה לרוץ ולצלם את כל הדברים שיש לי בבית. את כל אותם הדברים שהזמנתי לעיתים גם 5 פעמים עד שהגיע בדיוק הדבר שכיוונתי אליו. כדי שאתם, כבר לא תצטרכו להזמין ולהחזיר, אלא תדעו שהוא באמת מוצלח.

ואחר כך נזכרתי בשאלה הקבועה של כולם – איזה עגבניות מרוסקות מומלץ לקנות? בכל זאת, אני מפמפמת לכולם לקנות עגבניות מחברה איכותית. אבל מי היא בכלל חברה איכותית, שאלתם, ובצדק. אז הנה, גם על זה עניתי פה בהרחבה.

ולאט לאט, מכל שאלה שלכם, עלתה לכאן המלצה. על פלטת איפור משגעת ותבנית להכנת דובונים, על קטיף טעים עם הילדים ונעלי בית בצורת חד קרן. וגם על מדפים שמציגים ספרים בצורה מושלמת.

ועזבו הכל, מצאתי אפילו את הפתרון האולטימטיבי למי שתמיד הורג עציצים.

בקיצור – ברוכים הבאים לבייבי החדש. הכי מרגש שאתם כאן ואל תשכחו להצטרף גם לעמוד האינסטגרם שם יעלו בסטורי כל הדברים שאני בודקת עוד לפני שהם בכלל באתר.

נ.ב (כי בטח תשאלו)
חלק מהלינקים הם אפיליאציה, שזה אומר שהאתר שמפנים אליו, למשל אלי אקספרס, מתגמל בקטנה על רכישות שנעשו דרך הלינק. המחיר של המוצר אגב, לא משתנה כהוא זה עבור מי שקונה. אתם מקבלים בדיוק את אותו לינק ואותו מחיר שהייתם מוצאים לבד. בזה תם הגילוי הנאות 😊
ועוד גילוי נאות (הפעם באנגלית):

As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

רוצים להמליץ על מוצר שווה במיוחד או סתם לספר לנו מה חשבתכם. כתבו לנו.